wtorek, 24 marca 2020

Życie do góry nogami

4 marca moje życie wywróciło się do góry nogami, doznałam poważnego udaru mózgu i wylądowałam w szpitalu.nie umiem chodzić,  Nie działa mi równieżlewa ręka co oznacza,  ze nie mogę haftować. Także będę mpmiałopóźnienie we wszystkich zabawachObecnie przebywam na rehabilitacji i ciężko walczę o powrót do sprawności

41 komentarzy:

 1. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i trzymam kciuki, by wróciła do ciebie dawna sprawność :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Powrotu do zdrowia oby szybko reka byla sprawna i bedziemy podziwiac Twoje prace pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Martusia nie wiem co napisac 😐 Trzymam z calego serca kciuki. Dasz rade!! Kto jak nie Ty !! Dlaczego tak mloda osoba, aktywna dlaczego to sie wydazylo 😔

  OdpowiedzUsuń
 4. Powodzenia , szybkiej rehabilitacji i powrotu do zdrowia. Trzyma kciuki. Mnie się udało, moje życie przewróciło się do góry nogami 25 grudnia 2019. Mikroudar ograniczył mi mowę i ogólna sprawność. Szczęście że nie uszkodził ośrodków ruchu i po ok 3 tygodniach w miarę wróciłam do sprawności. Trzymaj się kochana i wierz że będzie lepiej.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Zycze szybkiego powrotu do zdrowia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzę zdrowia i powrotu do pełnej sprawności! Trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 7. Trzymaj się dzielnie.Duuuużo zdrowia i jak najszybszego powrotu do pełnej sprawności!

  OdpowiedzUsuń
 8. Czytam i nie wierzę. Szybkiego powrotu do zdrowia życzę..

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziewczyno droga trzymaj się i zdrowiej. Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń
 10. Moc uścisków Ci ślę, trzymaj się i nie daj. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Kochana przykro mi bardzo! Trzymaj się dzielnie i walcz o powrót do sprawności. Ściskam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 12. Czytam i...czytam ponownie. Straszna wiadomość! wierzę mocno, głęboko, że wszystko będzie dobrze, że szybko z tego wyjdziesz i wrócisz do zdrowia, do swoich bliskich i do ukochanych robótek.
  Myslami jestem z Tobą. Trzymaj się.

  OdpowiedzUsuń
 13. Trzymaj sie dzielnie! Jestes silna babka i przetrwasz to. Duzo wytrwałości i zdrowia zycze!

  OdpowiedzUsuń
 14. życzę Tobie szybkiego powrotu do zdrowia:)))

  OdpowiedzUsuń
 15. Bardzo mi przykro i cały czas myśle jak to jest możliwe. Życie jest kompletnie nie przewidywalne. Ale Ty jesteś młoda i silna wiec jestem pełna nadziei, że szybko wrócisz do pełnej formy i zdrowia. Życzę Ci tego z całego serca❤️❤️

  OdpowiedzUsuń
 16. Marta, to nie możliwe. Walcz!!!!!!! Mocno trzymam kciuki za Twoje zdrowie. Życzę Ci dużo siły i szybkiego powrotu do zdrowia.

  OdpowiedzUsuń
 17. Podziwiam od lat Twoje hafty (też uwielbiam haftować),Twoją radość życia i energię. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia! Kto jak nie Ty!? Pozdrawiam gorąco. Pisz, jakie są postępy w rehabilitacji!

  OdpowiedzUsuń
 18. dużo zdrowia!!! i wytrwałości w rehabilitacji

  OdpowiedzUsuń
 19. Bardzo mi przykro ;( Życzę prędkiego powrotu do zdrowia nie poddawaj się w rehabilitacji ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 20. Zdrówka mnóstwo, tak mi przykro... Mam nadzieję, że szybko wrócisz do dobrej formy, tylko się nie poddawaj i walcz o siebie! Pozdrawiam serdecznie! :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Martuś, w grudniu otrzymałam od Ciebie paczuszkę z zabawy "podaj dalej".
  Przesyłam Ci masę wsparcia i masę życzeń powrotu do zdrowia.
  Buziaki!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 22. Martuś zdrowia!!!! Dużo zdrowia i cierpliwości Ci życzę
  Będzie dobrze, musi być dobrze!!
  Trzymam kciuki

  OdpowiedzUsuń
 23. Wracaj do zdrowia. Powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 24. trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia

  OdpowiedzUsuń
 25. Kochana nie wiem co napisać ale doskonale rozumiem co przeżywasz:(
  Życzę Ci mnóstwa siły i wytrwałości i wierzę, że szybko wrócisz do pełni zdrowia i będziesz jeszcze tańczyć na swojej ukochanej zumbie!
  Pozdrawiam i tulę mocno.
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 26. Smutna wiadomość. Bardzo mi przykro, ale z każdym dniem będzie coraz lepiej! Szybkiego powrotu do zdrowia. Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 27. Strasznie mi przykro. Nie poddawaj się. Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia i jak wszystkie tutaj wysyłam Ci słowa otuchy i pamięć o Tobie w modlitwie. Mam nadzieję, że z każdym dniem będziesz czuła się lepiej. Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 28. Marta, ściskam mocno. Wrócisz tu jeszcze, na pewno. Walcz o siebie i o swoje hafty. Jeśli możesz napisz coś tu od czasu do czasu. Wszyscy Ci kibicujemy!
  Życzę spokojnej, bezpiecznej i słonecznej Wielkanocy!

  OdpowiedzUsuń
 29. Szybkiego powrotu do zdrowia. Wszstko będzie dobrze , musi!

  OdpowiedzUsuń
 30. Trzymam za Ciebie kciuki, aby wszystko szło do przodu. Kibicuje Ci całym serduchem żebyś wróciła do kochanych haftów i została z nami w świecie blogowym. Może nie wszystko będzie takie same, ale prace które wykonałaś są przepiękne i niech dodają Ci otuchy przy zaglądaniu na nie. Życzę zdrówka, pisz jak się miewasz.

  OdpowiedzUsuń
 31. Witaj Marta, dopiero dzisiaj przeczytałam Twój post, teraz już trzeci raz, bo za pierwszym razem nie uwierzyłam. Czas mija i mam nadzieję, że wszystko idzie ku dobremu i zwłaszcza w obecnej sytuacji, że nie borykasz się z dodatkowymi problemami. Trzymam kciuki, trzymaj się mocno!

  OdpowiedzUsuń
 32. Jejku, to mi przypomina że człowiek nie zna dnia ani godziny. Zdrowiej, proszę Cię zdrowiej

  OdpowiedzUsuń
 33. Kochana, wierzę, że się uda i będziesz haftować jak dawniej. Potrzeba czasu i wyrzeczeń, ale wszystko jest możliwe. Pamiętam o Tobie w modlitwie. Jestem myślami przy Tobie i obecnie dla Ciebie powróciłam do haftu. Każdy krzyżyk jest dla Ciebie. Daleko ostatnio, bo inne nasze drogi, a jednak blisko. Ściskam Cię mocno i dodaję sił. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 34. Ciężko cokolwiek było mi napisać wcześniej. Życzę Ci dużo wytrwałości i siły w powrocie do zdrowia. Mam nadzieję, że po takim czasie widać już poprawę. Trzymam kciuki za Ciebie.
  Zdrowia!

  OdpowiedzUsuń
 35. To już prawie 2 miesiące milczenia. Proszę coś napisać o sobie. Czekamy na dobre wieści i ślemy słowa wsparcia. Pozdrowienia.

  OdpowiedzUsuń
 36. Marto, zajrzałam tu po kilkuletniej przerwie i...jestem w szoku.
  Jestem z Tobą, bądź silna!

  OdpowiedzUsuń
 37. Pani Marto, modlę się o Pani szybki powrót do zdrowia. Jest Pani w moich myślach. Proszę wierzyć, mimo wszelkich okoliczności, że wszystko będzie dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 38. Bardzo mnie zasmuciła informacja o Pani chorobie i złym stanie zdrowia. Zawsze lubiłam obserwować Pani piękne dzieła i podziwiałam Panią za niesamowite tempo pracy. Sama może nie miałam tyle czasu na haftowanie więc w wolnej chwili podziwiałam Pani prace. Jednak myślę, że jest Pani w duszy wojowniczką i rehabilitacja pomoże wrócić do większej sprawności. Czego szczerze życzę! Życzę pełnego powrotu do zdrowia i do pięknych i inspirujących pasji! Ściskam serdecznie i polecam obejrzeć film "Sekret" o prawie przyciągania ;) (Na You Tube jest pod nazwą: "SEKRET - poznaj tajemnice i najpotężniejszy sekret ludzi szczęśliwych sukcesu") Jeśli jeszcze Pani tego nie widziała to zachęcam daje nadziei i otuchy.
  Ściskam serdecznie i pozdrawiam! Szybkiego powrotu do zdrowia Kochana!

  OdpowiedzUsuń
 39. Marto, życzę Ci jak najwięcej zdrówka i siły w rehabilitacji! Pamiętam jak 10 lat temu znalazłam Twojego bloga i pięknymi pracami zachęciłaś mnie do spróbowania sił w hafcie. Zawsze podziwiam Twoje prace :) Przesyłam Ci mnóstwo ciepłych myśli! Jeszcze raz zdrowia!

  OdpowiedzUsuń

Szablon stworzony przez Arianę | Technologia Blogger | X X